Tek dokunuşla suyun en sağlıklı hali…

Ofis veya iş yerinizde konfor ve tasarrufa ulaşın. İhtiyaç duyulan sağlıklı ve temiz içme suyunu, damacana su kullanımı gerektirmeyen, şık ve az yer kaplayan Prowater arıtmalı su sebilleri ile doğrudan şebeke suyundan elde edebilirsiniz. 6 aşamalı ters ozmos sistemi ile donatılmış  Sıcak soğuk veya isteğe göre oda sıcaklığında içme suyu elde edebileceğiniz.

 

Prowater  arıtmalı su sebili sistemler ile hem çay-kahve gibi sıcak içeceklerinizi, güvenle hazırlayacaksınız, hem de isteğinize göre yaz aylarında soğuk ve sıcak veya oda sıcaklığında, kış mevsiminde ise orta soğuklukta içme suyu ihtiyacınızı karşılayabileceksiziniz.

Ayrıca yemekhane ve mutfak kullanımına uygun çay ocağı veya kahve makineleri için özel sistemlerimizle, farklı miktarlardaki sıcak ve soğuk içecek ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler sunuyoruz.

İşletmelerinize özel içme suyu çözüm önerileri ile iş yerinizin su ihtiyacını daha az maliyetle çözmek artık mümkün.

Pro S-100
Sanayi Tip Arıtmalı Su Sebili
Pro-S Lüx
Sıcak Soğuk Arıtmalı Su Sebili.
Pro-S23
Tezgah Üstü Sıcak Soğuk Arıtmalı Su Sebili.
Show More

© 2023 by The Optus Mühendislik Su Arıtma Teknolojileri. Her hakkı saklıdır.  Prowater önceden bildirimde bulunmaksızın herhangi bir zamanda ürünlerde değişiklik ya da iyileştirme yapma hakkını saklı tutar.

  • Prowater / Facebook
  • Grey Twitter Icon