Evsel Su Aıtma Sistemleri

Ev Tipi Su Arıtma Cihazlarında 
30 Gün Ücretsiz Deneme Fırsatı! 

%99,99

Bakteri ve Virüslere karşı koruma

İçme Suyu Arıtma Cihazları

Prowater Ters ozmoz sistemi, sağlıklı içme suyu üretir ve sizi birinci sınıf şişelenmiş içme suyu kalitesine kesintisiz ulaşmanızı sağlar. İleri teknoloji membran filtresi toksik maddelere, ağır metallere, pestisitlere, bakterilere ve virüslere karşı uzun ömürlü bir kalkandır. Ve %99 oranına kadar arıtma verimliğine sahiptir.

Su Arıtma cihazı lavabonun altındaki boşluğun yarısı kadar yer kaplar, green teknoloji ile çalışır, su tasarrufu sağlar.  Şişelenmiş veya damacana su satın almaya kıyasla çok daha tasarruflu olup, yüksek kalitedeki  içme suyunuza zahmet çekmeden sürekli ulaşmanızı sağlıyor.

Prowater Su arıtma cihazı, yemek pişirme, bebek maması ve ev aletleri için yeterince  yumuşak, lezzetli ve alkali su üretir. Prowater Su Arıtma Cihazı sertlik tuzlarını sudan tamamen temizler, bu sayede kahve makinesi, su ısıtıcısı, ütü ve buharlı pişirici gibi ekipmanlarınızın daha uzun ömürlü ve dayanıklı olmasını sağlar.

Pro Power
Pro Power

Yemek pişirmek ve lezzetli kahve, buz yapmak için sınırsız tazelikte suyun keyfini çıkarın. Pahalı, şişelenmiş su satın alma zahmetinden, zamandan ve paradan tasarruf edin. Prowater 5 aşamalı ters osmoz sistemi, su da bulunan olağanüstü kirletici çıkarma performansına sahiptir. Uzun ömürlü ve dayanıklıdır. klor, tat, koku, toksik florür, arsenik, kurşun ve krom gibi tüm kirleticilerin %99'a kadarını giderirken, ailenize uzun yıllar boyunca sorunsuz, kaliteli içme suyu sağlayacaktır.

press to zoom
Prowater Lux 3.250 ₺
Prowater Lux 3.250 ₺

TEKNİK ÖZELLİKLER • Günlük Su Üretim Kapasitesi : 200 -280 Litre • Filtre Değişim Ömrü : 12 Ay Sürmektedir • Filtre Sayısı : 5 Aşamalı Filtrelerden Oluşmaktadır • Cihaz Renk Seçenekleri : Beyaz • Yüksek pH Değeri ile Alkali Su Üretmenizi Sağlıyoruz • Şık ve Ergonomik Yapısı ile Oldukça Az Yer Kaplar

press to zoom
Pro Pratik
Pro Pratik

Prowater Ters ozmoz su filtreleme sistemi, yenilikçi üçü bir arada tak çevir filtre elemanı tasarımını benimser ve işlevi, üç filtrenin bir kombinasyonuna eşdeğerdir. Lavabonun altındaki 75 GPD su filtresi, florür, klor, kloramin, arsenik, TDS, kireç, kurşun ve diğer ağır metaller ve filtre etkisi dahil 1000'den fazla kirleticiyi (%99,99) gidermek için 0,0001 mikron gözenek boyutuna sahip bir RO membranı kullanır. Size kesintisiz 1 kalite şişelenmiş içme suyu sağlar.

press to zoom
Pro Glass A
Pro Glass A

TEKNİK ÖZELLİKLER • Günlük Su Üretim Kapasitesi : 200 -280 Litre • Filtre Değişim Ömrü : 12 Ay Sürmektedir • Filtre Sayısı : 5 Aşamalı Filtrelerden Oluşmaktadır • Cihaz Renk Seçenekleri : Beyaz • Yüksek pH Değeri ile Alkali Su Üretmenizi Sağlıyoruz • Şık ve Ergonomik Yapısı ile Oldukça Az Yer Kaplar Prowater Su Arıtma Cihazı ile Tüm kirleticilerden arınan su, Hindistan cevizi kabuğu karbon filtresi ile son kez işlem görmekte, lezzetli ve yumuşak bir su haline gelmektedir.

press to zoom
Pro Eko 1.985 ₺
Pro Eko 1.985 ₺

Tatlı su için Yüksek Kapasiteli Ters Ozmoz su filtrasyonu. Lavabonun altına monte edilen bu RO su filtresi, kurşun (kurşunun %98'ine kadarını giderir), klor, florür, arsenik, asbest, kalsiyum, sodyum ve daha fazlası dahil olmak üzere 1.000'den fazla kirleticiyi %99'a kadar temizler

press to zoom
Pro Glass B
Pro Glass B

Klor, tat, koku, VOC'ler gibi kirleticilerin yanı sıra toksik florür, arsenik, kurşun, nitratlar, ağır metaller ve 1000'den fazla kirleticiyi etkili bir şekilde giderir. Evde sınırsız ultra taze, temiz, harika tatma suyu sağlar. Pahalı, şişelenmiş su satın alma zahmetinden, zamandan ve paradan tasarruf edin

press to zoom

Yumuşatma Sistemleri

Ev aletlerinin ısıtma cihazlarında ki çökeltiler, fayanslarda ki renklenmeler, cam yüzeylerde ve sıhhi tesisatta meydana gelen lekeler kullanılan sert suların bir sonucudur. Sert suların deformasyon etkilerine ek olarak, yüksek sertlik iyonu içeren suların insan sağlığı üzerinde olumsuz etkileri de vardır. 

Prowater su yumuşatıcı, iyon değişimi adı verilen bir işlemle suyun sertliğini giderir.  Evinizde sertliğe ve hasara neden olan kalsiyum ve magnezyum iyonları reçine tarafından sistem içinde tutulur ve sodyum iyonları ile değiştirilir.

 

Yumuşak su, hayatınızda hatırı sayılır bir konfor oluşturmakla birlikte sağlığınıza önemli katkı sağlamaktadır. Yumuşak su paradan tasarruf etmenizi sağlayabilir

Evsel Su Yumuşatıcı
Evsel Su Yumuşatıcı

1 - 10 kişilik bir aile için tamamen kireçsiz su sağlar ve her gün yaklaşık 1060 galon filtrelenmiş yumuşak su üretebilir. Hem şehir hem de kuyu suyu için tasarlanmıştır. Bu yumuşatıcı, daha az tuz ve su tüketmesi için verimli bir dijital sayaç kontrolü ile donatılmıştır. Boyut 225 X 500 X 1100 mm'dir ve bir garaja veya bodrum katına kurulum için uygundur. Şebeke suyu kaynağınıza bağlanır ve tüm evdeki suyu yumuşatır.

press to zoom
Pro-Y 23
Pro-Y 23

Prowater su yumuşatma Sistemi Ev suyunun sertliğini azaltmak için kullanılır. İyon değiştirici reçine HCR-S / S (Dow, Dowex ™ tarafından üretilen katyon değişim reçinesi) filtre ortamı olarak kullanılır. Filtrasyon işlemi sırasında bir iyon değişim reaksiyonu gerçekleşir ve sertlik tuzlarının iyonları, güvenli su iyonları ile değiştirilir. Böylece evinizin her çeşmesinde yumuşak bir su akmaya başlar. Prowater yumuşatıcı, evde enerji tüketimini azaltır, ev aletlerinin verimliliğini artırır ve ar

press to zoom
Pro-Dublex
Pro-Dublex

Tam Otomatik Tandem Su Yumuşatma Cihazı

press to zoom
Pro-Eko
Pro-Eko

Ev aletlerinin ısıtma cihazlarında çökeltiler, fayanslarda renklenmeler, cam yüzeylerde ve sıhhi tesisat ve lekeler kullanılan sert suyun bir sonucudur. Ev aletlerinin durumu üzerindeki bozucu etkilerine ek olarak, yüksek sertlik iyonu içeriğinin insan sağlığı üzerinde olumsuz etkileri vardır. Bu temelde şehir şebeke sularının, sert kaynaklı yeraltı ve yer üstü suların yapısından veya merkezi su arıtmanın kusurları ve eski teknolojilerin kullanımı olabilir.

press to zoom

Filitrasyon Sistemleri

 

Yıllardır, sudan kir, tortu, pas, asılı madde ve diğer safsızlık düzeylerinin zararlarınız azaltmak için filtrasyon sistemleri kullanılmaktadır. Zira Kaliteli ve sağlıklı bir su tüketimi sağlayabilmek için, İçme ve Kullanma Sularının içinde bulunan sağlığımızı riske sokacak kirleticilerin uzaklaştırılması bir ihtiyaç haline getirmiştir. Direkt olarak şebekeden evinize çekilen tesisatla sizlere sunulacak olan temel kullanım sularında yer alan katı maddelerin filtrelenmesini sağlanması şirketimizin 23 yılı aşkın uzmanlık alanıdır.

 

Evsel Ana Su Girişi Öncesi Tortu Filtresi
Evsel Ana Su Girişi Öncesi Tortu Filtresi

Prowater filtresi ile musluk ve artezyen suların arıtılması için uygunudur. Şebeke Suyunda bulunan Askıda katı maddeler, pas, tortu ve katı maddelerin süzülmesi, klor, renk, koku, bulanıklık ve kötü koku problemlerin giderilmesin de etkin çözümler sunmaktadır.

press to zoom
Tezgah Altı İçme Suyu Filtrasyon.
Tezgah Altı İçme Suyu Filtrasyon.

Suyun içinde bulunan askıda katı madde ve partiküllerin filtre edilmesi için tasarladık. 10,5 ve 1 mikrona boyutlarında kadar efektiftir.

press to zoom
Evsel Ana Su Girişi Öncesi Klor ve TortuFiltrasyon
Evsel Ana Su Girişi Öncesi Klor ve TortuFiltrasyon

Suyun içinde bulunan askıda katı madde ve partiküllerin filtre edilmesi için tasarladık. 10,5 ve 1 mikrona boyutlarında kadar efektiftir.

press to zoom
Tam Otomatik Tortu Filtresi
Tam Otomatik Tortu Filtresi

Konutlar, okullar, hastaneler, orta ölçekli imalathaneler, Restoranlar, kısaca suyun olduğu her yerde; merkezi tortu filtreleme cihazlarımız tam otomatik kontrol sistemleri ile donatılmıştır. Cihazımız belirli aralıklarla gerekli ters yıkama işlemlerini insan müdehalesine ihtiyaç duymaksızın gerçekleştirir. Tortu filtreler ile 10µ hassasiyete kadar tortu giderimi sağlanır. Sistemi oluşturan Quartz, Antrasit ve Filter Ag mineralleri ve lineer elyaf takviyeli epoxy kaplı polietilen tank dünya gıda

press to zoom
Tam Otomatik Aktif Karbon Filtresi
Tam Otomatik Aktif Karbon Filtresi

Aktif Karbon Filtreler, suyunuzda bulunan veya bulunması muhtemel kötü tat, koku, renk, klor ve klor bileşikleri, eriyik gazlar, artıklar ve bütün organik maddeler filtre edilmektedir. Tam otomatik kontrol sistemleri ile donatılmış bu cihaz, başlangıçta verilecek programa bağlı kalarak belirli periyotlarla gerekli ters yıkama ve rejenerasyon işlemlerini insan müdahalesine ihtiyaç duymaksızın, belli bir programa bağlı olarak kendiliğinden yapar.

press to zoom
Otomatik Demir, Mangan, Arsenik Filtreleri
Otomatik Demir, Mangan, Arsenik Filtreleri

Prowater Demir, Mangan filtreleri; suda 5ppm’e kadar olan demir ve mangan miktarını, içme ve kullanma suyu standartlarına (Fe=0,2 ppm - Mn= 0,05ppm) kadar düşürebilmektedir. Bu özel medya yatağı için herhangi bir ekstra rejent malzemeye ihtiyaç olmamaktadır. Ayrıca suda bulunan hidrojen sülfit, metan, serbest karbondioksit ve yüksek konsantrasyonda organik artıkları uzaklaştırır. AQUALINE ARSENİK FİLTRELERİ Arsenik elementi Metal ile ametal arasında bir özellikte doğada en çok bulunan element

press to zoom

Dezenfeksiyon Sistemleri

 

Klor, bakterilere öldürücü olarak etki eder. Bu sebepten suyun dezenfektasyonu için kullanılır. Ayrıca Suyunuz sertse ve yüksek veya kalıcı sertlik, yüksek veya düşük pH gibi problemlerin yanında zor kirleticiler için ek yardıma ihtiyaç duyuyorsa veya yazlık evlerinizde  suyunuzun içinde  demir mangan bulunuyorsa bir Dozaj Sistemi gereklidir. İhtiyaca bağlı olarak, filtrasyon sisteminin kendisine ulaşmadan önce konsantre akışına belirli bir solüsyon enjekte edilir. Sunduğumuz çözümler, kireç oluşumunu önleyebilir, kirli suyu ön filtreleyebilir, pH'ı yükseltebilir veya azaltabilir, bakteri üremesini ortadan kaldırabilir ve gerektiğinde metalleri okside edebilir. Bu sonuçlarla birlikte filitrasyon sistemine de ihtiyaç duyacaksınız.

 

Klor Dozaj Sistemi
Klor Dozaj Sistemi

Kapasite : 2 lt/h Basma Yüksekliği : 7 bar Bağlantı : 4/6 mm - 4/6 mm Strok Sayısı : 160 stroke/dakika Enerji Beslemes : 90-265 VAC Pompa Özellikleri : Manuel ayarlanabilir Malzeme Özellikleri :Dozaj pompası dış gövdesi : Polipropilen Pompa kafası : PVC Vanalar : Seramik O-ringler : FPM Diyafram : PTFE Koruma Sınıfı :IP65 Montaj Kiti İçeriği :Emiş filtresi, enjeksiyon valfi, vidalar, sabitleme braketi PVC semiş hortumu, PE b

press to zoom
Solisyon Dozaj Pompası
Solisyon Dozaj Pompası
press to zoom
PH / ORP Kontrollü Klor Dezenfeksiyon Sistemi
PH / ORP Kontrollü Klor Dezenfeksiyon Sistemi

İçme suyu ve Yüzme havuzlarında basit şekilde kimyasal parametre düzenlemesi yapmak için otomatik oransal dozaj sistemine sahip panel. Seko Pool Basic Kontrol Cihazı, havuz suyunun klor ve ph değerini ölçerek otomatik olarak kimyasal maddelerin dozajlanmasını sağlamaktadır. Seko Otomatik Kontrol Cihazı, 150 m3′ e kadar olan havuzlarda ve içme sularda kullanıma uygundur.

press to zoom

 Merkezi Arıtma Sistemleri

Musluklarınızdan çıkan su temiz ve kirlilikten arındırılmış mı? Çoğu zaman bundan tam emin olamazsınız: Musluk suyunun kalitesiyle ilgili pek çok problemler olmuştur ve olmaktadır. Belli başlı bu problemlerin bazıları belediye su ıslahı ile çözülmüş olsa da, hala hoş olmayan koku ve tatlardan rahatsız oluyoruz.  Potansiyel olarak ağır metal veya kimyasal sızıntılar, bulanıklık, tortu vb. İçme  suların barajlarda azaldığı durumlarda kuyu sularından da verildiğini dikkate almakta önemlidir. Suyumuzun kalitesinden emin olmamızın tek yolu, meseleyi kendi elimize almak ve tüm evi kapsayan bir su filtreleme sistemi ile ailemizi korumaktır.

 

Otomatik Demir- Mangan & Arsenik Filtre
Otomatik Demir- Mangan & Arsenik Filtre

Sudaki toplam Arseniğin %95'i kadarını giderebiliriz. Ayrıca kurşun, krom, kadmiyum, molibden ve antimonu azaltabiliriz. Otomatik Ters Yıkamalı Demir Mangan Filtreleri suda çözünmüş halde bulunan demir ve mangan iyonlarının giderimi için kullanılmaktadır. Otomatik Demir Mangan Filtresi ham sudaki demir, mangan, serbest klor, pH, organik madde vb. bazı parametre değerleri dikkate alınarak farklı proses ve medyalar tercih edilebilmektedir. Ters yıkama sisteminin otomatik olması işletme ve bakım

press to zoom
Kuyu Suyu Ters Osmoz Filtre
Kuyu Suyu Ters Osmoz Filtre

Yüksek basınç altında yarı geçirgen bir zar olan membrandan su geçirilerek süzülür ve düşük iletkenlikli temiz su elde edilir. Kullanım Alanları: Evler, Konutlar Kamplar, Okullar, Oteller Suya erişimin kısıtlı olduğu veya suyun güvenli olmadığı yerleşim alanları Sağlık Sektörü Gıda Endüstrisi Enerji Sektörü Elektronik Endüstirisi

press to zoom
Otomatik Nitrat Giderimi
Otomatik Nitrat Giderimi

Nitrat giderimine ilişkin çözümlerinde, çözünürlüğü son derece yüksek olan nitrat tuzlarının sulardan uzaklaştırılması yada giderilmesi; ters osmoz, iyon değiştirici reçineler ve absorbsiyon filtreleri ile sağlanabilmektedir. Sularda yüksek miktarda nitrat bulunması gelişmiş ve gelişmekte olan birçok ülke için ciddi bir halk sağlığı problemini de beraberinde getirmiştir. Bazı ülkelerde neredeyse 50 mg/L’nin altında nitrat içeren su kaynaklarına erişilebilmesi imkansız hale gelmiştir. Ülkemizde

press to zoom
evsel endüstriye su arıtma sistemleri ve modelleri