İçme Suyu Sistemleri

Ev Tipi Su Arıtma Cihazlarında 

30 Gün Ücretsiz Deneme Fırsatı! 

%99,99

Bakteri ve Virüslere karşı koruma

Prowater Ters ozmoz sistemi, sağlıklı içme suyu üretir ve sizi birinci sınıf şişelenmiş içme suyu kalitesine kesintisiz ulaşmanızı sağlar. İleri teknoloji membran filtresi toksik maddelere, ağır metallere, pestisitlere, bakterilere ve virüslere karşı uzun ömürlü bir kalkandır. Ve %99 oranına kadar arıtma verimliliği sağlar.

Pro-D
Pro-D

Tezgah Altı Reverse Osmosis Sistem

Pro-Lüx
Pro-Lüx

Tezgah Altı Ters Osmoz İçme Suyu Cihazı

Pro-C
Pro-C

Açık Tip Ekonomik Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı

Sağlıklı ve güvenli bir içme suyu için;

Bir insan için  günde en az 2 litre içilmesi gereken su miktarıdır. Bununla birlikte, içme suyunun miktarı kadar, suyun kalitesi de (temiz ve sağlıklı olması da)  insan hayatı için önemlidir. Bazı şebekeler veya su kuyuları; klor, kurşun, bakır, çeşitli kirleticiler ve mikroorganizmaları içerdiğinden içme ve kullanma sularını sağlıksız hale getirir. Suyu tüm zararlı maddelerden  arındırmak için, prowater içme suyu arıtma sistemleri ters ozmoz prensibiyle çalışır ve ileri teknolojiyle muhtemel kirleticilerin hepsini moleküler düzeyde ayrıştırır. Arıtılmış su, vücuda ihtiyaç duyan yeterli miktarda kalsiyum, magnezyum iyonu, diğer mineralleri içerir. Kısacası, Prowater su arıtma sistemleri ideal mineral kompozisyonuna sahip sağlık açısından güvenilir su elde etmenizi sağlar.

Kalite parametreleri açısından en ideal içme suyu.

Çok kademeli filtrasyon teknolojisine sahip Prowater tezgah altı su arıtma sistemleri, Şebeke suyun içinde çözünmüş katı maddeleri % 99,9 oranında arındırarak,  Rahatsız edici koku ve tadların giderilmesi sağlamaktadır. Ayrıca suyun fiziksel aktivasyonuyla   suyu alkali hale getirir. Böylece musluktan bol oksijenli, iyonize mineraller içeren lezzetli, berrak, kokusuz ve taze içme suyu fırsatı verir.

Artık yemeğinizin, içeçeklerinizin ve çaylarınızın tadını çıkarabilirsiniz.

Prowater su arıtma cihazını kullandığınızda, pişirdiğiniz yemekler eskisinden çok daha lezzetli olacaktır. Arıtılmış suyla yapılan çay, kahve, yaz kış çayları gibi  sıcak içecekler, limonata gibi soğuk içecekler, doğal kokusuyla birlikte, aromatik  tadları  ve orijinal rengiyle sizlere eşsiz lezzetler sunacaktır.. Arıtılmış su ile çay ve kahve sohbetleri çok daha keyifli hale gelecektir.

Daha az maliyet, uzun vadeli tasarruf,

İçme suyu arıtma sistemleri uzun vadede maliyetleri düşürecek ve evinizdeki içme suyunu sağlayacaktır. Ortalama 12 ayın sonunda ortalama sistem uzun vadede kendisini amorti eder. Artık Hazır sular  satın alınmayacağı  için içme suyu maliyetiniz sona erecek ve ciddi tasarruflar sağlanacaktır. Öte yandan çay ve çay-yemek- sıcak içecekler ile yapılan arıtılmış suyun kaynama süresi az olduğundan enerji tasarrufu getirecek ve elektrikli cihazların uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmenizi rica ediyoruz.