Otel ve  Konaklama Su Arıtma Çözümleri

Prowater Su Filtreleri ve Arıtma Sistemleri

Otel ve catering su arıtma hizmetlerimizle, konaklama, turizm ve catering endüstrisinin gelişmiş yiyecek ve içecek kalitesinin devamlılığın sağlanmasının yanı sıra, arıtılmış ve yumuşak su çözümleri ile eşya yıkama ve çamaşırhaneler için olağanüstü sonuçlar elde etmesine yardımcı oluyoruz. Öte yandan müşterilerin içme suyu giderlerinden tasarruf edilmesinde etkin çözümler sunuyoruz. Arıtılmış su sadece hijyeni garanti etmekle kalmaz, aynı zamanda daha lezzetli olur. Ayrıca ekipmanların ciddi ve pahalı hasarını önler ve enerji ile kimyasallardan önemli tasarruf sağlar.

Otel_ar%C3%84%C2%B1tma_tesisi_edited.jpg

BAKIM MALİYETLERİNİ AZALTIN, KARI ARTIRIN

Mutfak ekipmanlarında yumuşatılmış su kullanılarak kireç tortuları en aza indirilir ve bakım maliyetleri düşük tutulur. ProWater ürünlerini kurarak potansiyel ekipman arızaları önemli ölçüde azaltılarak size ve işinize karlılık sağlar ve güvence verir.

DAHA AZ TEMIZLIK

Endüstri genelinde talep edilen yüksek temizlik standartları, banyolarda, tuvaletlerde ve mutfaklarda ve de musluklardan kirecin çıkarılmasını gerektirir. Kireçten arındırılmış su kullanılarak kireç tortuları önemli ölçüde azaltılabilir ve bu da hem zamandan hem de maliyetten tasarruf sağlar. İşletmenizin büyüklüğü ne olursa olsun, büyük veya küçük, ProWater en iyi su arıtma çözümünü sunar.

TAVSIYE VE DESTEK

Prowater Su Arıtma Sistemleri, konaklama sektörü için özel su arıtma sistemleri sunmaktadır. Prowater nihai ürün ve özel uygulaması için kalite gereksinimlerini göz önünde bulundurarak, benzersiz bir çözüm oluşturmak için tavsiyemizi ve danışmanlığımızı uyarlar.

TASARIM VE MONTAJ

Bir proses suyu sistemi tasarlarken, firmamız nihai kullanımın tüm yönlerini dikkate alır; kalite gereksinimleri, düzenlemeler, enerji verimliliği, bakım ve işletme maliyetleri. Her kurulum  profesyonel olarak tasarlanır ve üretilir.

DEVREYE ALMA VE BAKIM

Tüm proje ortağı olarak, kurulumu takiben firmamız, işletme ve bakım eğitimi de dahil olmak üzere tüm devreye alma sürecini üstlenir. Sektör lideri bakım servisimiz operasyonları destekler ve yatırımınızın ömrünü uzatır. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, 7/24 müdahale ekibimizden gece gündüz destek güvencesine sahip olursunuz.

Bize ulaşın...