Ev için Şebeke Suyu Çözümleri

Tüm Ev ve Tezgah Altı Su Filtreleri ve Arıtma Cihazları

Yaşadığınız şehre bağlı olarak; Suyun evinize giriş noktasından başlayarak, ''temiz ve kaliteli su'' ihtiyacının olduğu her yerdeyiz. Ailelerimizin ortak endişeleri şunlarla ilişkilidir: klor, florür ve tat ve koku sorunlarıyla birlikte suyumuzdaki ağır metaller, herbisitler ve böcek ilaçları gibi bazı eser miktarda kirleticiler. Yerinde yapacağımız ücretsiz incelemeler ışığında; klor, tortu ve partiküler için filtrasyon sistemlerimiz, sert suların getireceği zararları engellemek için yumuşatma sistemlerimiz, temiz ve sağlıklı su içebilmeniz için ters osmoz cihazlarımız ile evinizin tüm su ihtiyacına yönelik etkili, kalıcı, ve tasarruf sağlayan etkin çözümler üretiyoruz.

Tüm Ev Filtrasyon ve Su Arıtma Avantajlarını Keşfedin

İçme Suyu
Vücudumuz % 70 sudur. Hepimizin her gün temiz, sağlıklı ve kaliteli içme suyuna ihtiyacı var.
Gıda Hazırlamak
Sebze ve meyvelerinizi kimyasalları, kötü tadı ve kokuyu gideren filtrelenmiş suda yıkayın ve pişirin. Farkı keşfedin...
Bulaşık Yıkamak
Çiziklerin ve su lekelerinin sona erdiği fark edeceksiniz. Detarjan tüketiminin azlaması ve sıcak suyla birlikte efektif olan yoğun klorun salımını önlemek sağlığımızı korumaya yardımcı olur.
Etkin Tasarruf
Evinize satın aldığınız hazır sular, örtülü yani fark edilemez maliyet türlerindendir. Prowater içme suyu ters osmoz sistemleri evinizin tezgah altına yerleştirilir. Ve sizlere kesintisiz ve dilediğiniz miktarda lezzetli içme suyunuzu temin etmenizi sağlar. Böylece hazır sulara para ödemeyerek bütçeniz genişler.
Diş Temizliği ve Sağlığı
Günlük kullanım için temiz su, zararlı maddelerin sağlığınızı etkilemesini önler.
Duşlar ve Banyolar
Artık kuru, pul pul cilt yok. Artan solunum sağlığı, daha yumuşak ve daha genç görünen cilt. Prowater evsel su arıtma sistemleri Cilt alerjilerini hafifletmenize yardımcı olur.
Meyve / Sebze Bahçesi
Kimyasal ve kirleticleden temizlenmiş su ile daha sağlıklı ve daha hızlı büyüyen bitkiler ekin. Daha lezzetli meyve ve sebzelerin tadını çıkarın.
Ev / Bahçe Hayvanları
Evcil hayvanlarınıza da temiz, taze ve sağlıklı su iyi gelir.
Havlular Çamaşrlar / Elbiseler
Şaşırtacak yumuşaklık, yıkamayla yıpranmayan rengi solmayan havlular, eskimeyen elbiseleriniz. Detarjan Kullanımında önemli tasarruflar için doğru su arıtma tercikleri için doğru yerdesiniz.
Show More

Temel Su Problemleri

Show More

© 2023 by The Optus Mühendislik Su Arıtma Teknolojileri. Her hakkı saklıdır.  Prowater önceden bildirimde bulunmaksızın herhangi bir zamanda ürünlerde değişiklik ya da iyileştirme yapma hakkını saklı tutar.

  • Prowater / Facebook
  • Grey Twitter Icon