top of page

Otel ve Konaklama
-Su Arıtma Çözümleri-

Otel ve catering su arıtma hizmetlerimizle, konaklama, turizm ve catering endüstrisinin gelişmiş yiyecek ve içecek kalitesinin devamlılığın sağlanmasının yanı sıra, arıtılmış ve yumuşak su çözümleri ile eşya yıkama ve çamaşırhaneler için olağanüstü sonuçlar elde etmesine yardımcı oluyoruz. Öte yandan müşterilerin içme suyu giderlerinden tasarruf edilmesinde etkin çözümler sunuyoruz.

Otel Su Arıtma

Bakım Maliyetlerini Azaltın

Mutfak ekipmanlarında yumuşatılmış su kullanılarak kireç tortuları en aza indirilir ve bakım maliyetleri düşük tutulur. ProWater ürünlerini kurarak potansiyel ekipman arızaları önemli ölçüde azaltılarak size ve işinize karlılık sağlar ve güvence verir.

İş Gücü Kayıplarınızı Engelleyin

Endüstri genelinde talep edilen yüksek temizlik standartları, banyolarda, tuvaletlerde ve mutfaklarda ve de musluklardan kirecin çıkarılmasını gerektirir. Kireçten arındırılmış su kullanılarak kireç tortuları önemli ölçüde azaltılabilir ve bu da hem zamandan hem de maliyetten tasarruf sağlar. İşletmenizin büyüklüğü ne olursa olsun, büyük veya küçük, ProWater en iyi su arıtma çözümünü sunar.

TAVSIYE VE DESTEK: Prowater Su Arıtma Sistemleri, konaklama sektörü için özel su arıtma sistemleri sunmaktadır. Prowater nihai ürün ve özel uygulaması için kalite gereksinimlerini göz önünde bulundurarak, benzersiz bir çözüm oluşturmak için tavsiyemizi ve danışmanlığımızı uyarlar.

TASARIM VE MONTAJBir proses suyu sistemi tasarlarken, firmamız nihai kullanımın tüm yönlerini dikkate alır; kalite gereksinimleri, düzenlemeler, enerji verimliliği, bakım ve işletme maliyetleri. Her kurulum  profesyonel olarak tasarlanır ve üretilir.

DEVREYE ALMA VE BAKIM: Tüm proje ortağı olarak, kurulumu takiben firmamız, işletme ve bakım eğitimi de dahil olmak üzere tüm devreye alma sürecini üstlenir. Sektör lideri bakım servisimiz operasyonları destekler ve yatırımınızın ömrünü uzatır. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, 7/24 müdahale ekibimizden gece gündüz destek güvencesine sahip olursunuz.

Bize ulaşın...

bottom of page