top of page

SU ARITMA SİSTEMLERİ
KAFE RESTORANT VE MUTFAK

Kafe, Restoran ve Mutfak Uygulamaları

Vazgeçilmez lezzetlerin devamlılığı nasıl ki su kalitesiyle doğrudan ilişkiliyse işinin ehli çözüm ortaklarıyla birlikte çalışmanız o denli önemlidir. Prowater mutfaklarda kaliteli su üretiminizde, müşterilerinize sunduğunuz tüm içecek ve yiyeceklerin tadında, faydalı bir rol üstlenerek tüm gereksinimlerini karşılamak için etkili çözümler sunmaktadır.

Sıcak İçecek Uygulamaları

Çay ve kahvenin yaklaşık % 98'ini su oluşturur. Bu sebeple su;  çay ve kahvenin tadında ve aromasında spesifik bir rol oynayarak, lezzeti ortaya çıkartır. Prowater filtreleme ve ters osmoz sistemleri, şebeke suyunun mineral yapısını dengeli oranda tutan ve suda ki kirleticileri %95 ila %99 oranında arıtarak  kahve aromasını hissetmenizi sağlamak için sizlere özel çözümler sunar. Öte yandan makinede kireç ve korozyon oluşumunu önleyen sistemlerdir. . Prowater sistemleri, suyun kötü tadını, mevcut kokuyu, zararlı bakterilerin ve kistleri giderir.  Nötr pH suyu üretir. İşletmenizde müşteri memnuniyeti, tasarruf ve karlılık sağlar.

Soğuk İçecek Uygulamaları

Soğuk içecek servislerinizde bardaklarda lekelenme çiziklere ve karbonatlaşmaya neden olabilecek kirleticiler içermeyen nitelikte temiz ve sağlık su üreten sistemlerimiz, içecek kalitesinde süreklilik sağlamak, minimum bakım ve düşük arıza oranları nedeniyle iş karlılığınızı artıracaktır.

Buz Filitrasyonu

Prowater arıtma sistemleriyle, buz küplerinin buz makinesinden pürüzsüz çıkması ve erimiş halde içeceklerde tortu bırakmamasını garanti ediyoruz. Zira tüm kirletici unsurları bloke edip sudan uzaklaştırıyoruz.  edilecektir. Bu şekilde  buz makineleriniz korunmuş olacak ve  daha az bakım gerektirecektir.

bottom of page