top of page

Tuzlu Su'dan Tatlı Su Üretimi


Tuzlu Su Ters Osmoz Sistemleri

Acı-Tuzlu su ters osmoz paketleri, 2500 - 8000 TDS’ye (Toplam Çözünmüş Mineral içeren) kadar olan yer altı sularını iyileştirmek için tasarlanmıştır. Kuyu sularının tedavisinde ve ürün suyu 1000 m³/gün kapasitesiye kadar dizayn edilmektedir.

Yüksek esneklik ve ters osmoz paket modülerlik sayesinde, sudan istenmeyen bileşenleri kaldırmak mümkün. Endüstriyel proses suyu (örnek olarak kazan veya soğutma kulesi uygulaması) elde etmek için Sudan tuzluluğu %95 oranında azaltarak proses suyu hazırlamak, içilebilir sürekli bir su elde etmek, kullanma ve sulama amaçlı ihtiyaçları karşılamak için.

İşlenmiş suyun kalitesinin sürekliliğini sağlamak için, bazı standartları hedeflemek gerekir. Performans, dönüşüm oranı, deşarj , düşük işletme maliyetlerini yakalamak. Dolayısıyla sistem optimasyonu için her paketin ham suyun analizine bağlı kalınarak tasarım odaklı imal edilmesi söz konusudur.

Her acı ters osmoz planı yüksek kompakt tasarıma sahip ve müşterinin özel gereksinimine öncelikli olmak üzere üretilir.

Ters osmoz sistemleri, taban şekilde, bir filtrasyon bölümü (filtrasyon derecesi ve tipi her bir besleme su analizine dayalı seçilir), b Ultraviyole dezenfeksiyon cihazı, ve ters osmoz bölümünde oluşan bir dezenfeksiyon sistemi ile oluşmaktadır. Müşteri ihtiyaçlarını karşılamak ya da performans hedefine ulaşmak için gerekli görüldüğünde demir ve mangan giderilmesi, yumuşatma, aktif karbon pH düzenliyicileri, Antiskalant dozlama sistemleri, depolama tankları ve pompa istasyonları, Ek sistemleri tesisi ile birlikte tedarik edilebilir.2 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Su Arıtma

Comentários


bottom of page