top of page

PROWATER HAKKINDA


Prowater Mühendislik genç, dinamik ve sektöre yeni bir bakış açısı kazandıracağına inanan kadrosuyla farklı nitelikte ki suların arıtılması ilişkin temel konularda hizmet vermektedir.

Optus Mühendislik ilgi alanı dahilindeki problemleri "OPTİMUM’’ çözümler farklılığı olarak benimsediği prensiplerle kaliteli hizmeti sunmak hedefindedir.


Bünyesindeki mühendislik kadrolarıyla sektörde gerçek manada ekonomik ve faydalı çözümler amaçlayan Optus Mühendislik, Su ve Atık Su Arıtma çözümlerinde müşterilerine karşı sorumluluğunun bilincinde olarak sipariş, proje ve anahtar teslimine kadar olan süreçte, kalite ve mühendisliği birleştirerek en iyi hizmeti sunma gayreti içindedir.


Vizyonumuz

  • Optus Mühendislik olarak benimsediğimiz temel ilkelerimiz "yenilikçi yaklaşım", "kalitede süreklilik", "dürüstlük" ve "karşılıklı güven" doğrultusunda hareket ederek şirketimizin her zaman "saygın" ve "başarılı" bir firma olarak anılmasını sağlamak,

  • Özellikle arıtma sektöründeki yenilikleri takip ederek, müşterilerimizi gelişen ve değişen çevre koşulları doğrultusunda yapılması gerekenler hakkında bilgilendirerek dünyanın daha fazla zarar görmesini engellemede onların yanlarında olarak gerekli hizmetleri sağlamak,

  • Dinamik, yenilikçi, sürekli iyileştirme ve gelişmeci bir yaklaşımla hareket eden bir firma olmak en temel hedeflerimizdir.

Misyonumuz

  • Projelerimiz, çözümlerimiz, proje sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerimizin ilk tercihi olarak değer yaratan bir şirket olmak.

  • Sunduğumuz tüm hizmetlerde dünya şartlarını ve standartlarını yakalamak.

  • Değişen dünya koşullarında sürekli yenilenen teknoloji ve sistemlerin takipçisi olmak ve bunlardan müşterilerimizi

3 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Su Arıtma

Comments


bottom of page