top of page

Kartuş Su Filtreleri


Filtre Cinsi :Her çeşit kartuş filtreler için tekli veya çoklu kartuş kapları/HausingFiltre Boyları :10'' 20'' 30'' 40'' (inç)Süzme Verimi :Filtre meteryalini niteliğine bağlıDebi :İstenilen süzme verimine bağlı

  • Düşük başlangıç maliyeti

  • Kolay montaj ve kartuş değişimi

  • Yüksek akış ve düşük akış oranlarına uygun 5 mikronluk kartuş

  • Kolay kullanımFiltre Cinsi :Granül Aktif Karbon Kartuş FiltreFitre Boyu :10'' 20'' 30'' 40'' (inç)Filtre Gövdesi :PolipropilenFiltre Malzemesi :Granül Aktif Karbon veya Sıkıştırılmış Aktif Karbon


Filtre Cinsi :Sıkıştırılmış polipropilenden yapılmış, iki ucu açık, contalı veya contasız, Supun Kartuş FiltrelerFitre Boyu :10'' 20'' 30'' 40'' (inç)Süzme Verimi :1, 5, 10, 15, 20, 25, 30, 50, 100 mikronFiltre Gövdesi :PolipropilenFiltre Malzemesi :Filtrasyon teknolojisine uygun, özel olarak imal edilen, %100 doğal pamuk veya %100 polipropilen ipliklerFiltre Cinsi :Yıkanabilir Kartuş FiltreFitre Boyu :10'' 20'' 30'' 40'' (inç)Süzme Verimi :80, 100 mikronFiltre Gövdesi :Paslanmaz çelik veya Polipropilen gövdeliFiltre Malzemesi :Paslanmaz çelik, Polipropilen veya naylon.


Bakım Koşulları

Filtre kullanım süresinden sonra değiştirilmesi gerekecektir. Filtre değişim süresi musluk suyunun kalitesi ve kullanılan su miktarına bağlı olarak değişir. Ortalama 6 ay ile 2 yıl arası değişir.


Alkali Filtre:

Evinizde kullandığınız Standart Tezgahaltı Cihazınız varsa, Alkali Kartuş Filtre eklenerek Su arıtıcınızın pH dengesini alkali filtre ile sağlamış olursunuz.

Alkali filtre, cihaz çıkışındaki suyun pH'ını yükselterek, suyu doğal alkali kalsiyum iyonize su haline getirir. pH değeri 8.0'in üzerine çıkar.

Yiyip içtiklerimiz ile günlük stresten kaynaklanan asit artıkları, ve bunların detoksifikasyon için yoğun bir şekilde karaciğer ve böbreklere taşınması alkali dengeyi arayan vücudumuzun hastalıklarla mücadelesini zorlaştırmaktadır. Bu yüzden vücudumuzca kolayca emilebilen kalsiyum, magnezyum gibi mineralleri suya katan alkali filtreli cihazınızdan sağlığınız için ideal suyu elde edersiniz.

27 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Su Arıtma

Comments


bottom of page