top of page

Endüstriyel Su Arıtma Çözümleri


İşletmenize veya evinize uygun su arıtma sistem seçiminde dikkat etmeniz gereken konular

Karar Vermeden Önce

  • Su arıtma sistemi satın alırken, işletmenize sağlayacağı fayda bir uzman tarafından net olarak ortaya konmalıdır.

  • Suyunuzdaki temel sorunlar ancak analiz ve yorumlama yeteneğine ve tecrübesine sahip bir uzman tarafından değerlendirilmeli ve çözümler getirilmelidir.

  • Hangi kapasitede ve hangi tip su arıtma sistemini almanız gerektiği, bunun yanı sıra sistemde olması gereken yan ekipmanlar, ön arıtmalar, filtrasyon kaliteleri, arıtma verimliliği, sistemle adaptasyon ve otomasyon konuları özellikle bilinçli bir ekip tarafından önceden tasarlanmalıdır.

  • Taahhütlerin ifa edilmesi ve Garanti şartlarına ve hükümlerine uyulması

  • 7 gün /24 saat teknik servis desteği

KEŞİF

Su arıtma ünitesi ihtiyacı olan tesislerde, doğru ve uygun bir proje çalışması yapılabilmesi için, Kapasite tayini ( Günlük, saatlik su tüketimleri, işletme bilgileri, ham su analiz değerlerinin belirlenmesi gerekmektedir. Bu hizmet firmamız uzman mühendisleri tarafından ücretsiz olarak verilmektedir.

ANALİZ

Su karakteristiğinin bölgelere göre değişken bir yapıda olmasından dolayı, doğru bir projelendirme yapılabilmesi için, detaylı bir su analizi gerekmektedir. Firmamız bu konuda da sizlere yardımcı olacaktır.

PROJELENDİRME

Keşif ve analiz sonucunda elde edilen veriler doğrultusunda, tesis için en uygun kapasitede ve yüksek performansta çalışacak, işlevine uygun sistem projelendirilmesi firmamız uzman ve deneyimli mühendisleri tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır.

MONTAJ

Firmamız tarafından projelendirme ve satışı yapılan su arıtma sistemlerin, işletmenin yapısı ve kullanımına uygun olacak bir şekilde montajının yapılması ve sistemlerin çalışır vaziyette tesliminin yapılması işlemi, firmamız teknik servisi tarafından yapılmaktadır.

TEKNİK SERVİS

Firmamız tarafından projelendirme ve satışı yapılan sistemlerin; yerinde montajının yapılıp, çalışır durumda teslim edilmesi, sistemlerin periyodik bakımları, mevcut sistemlerle uyumluluğunun kontrolü ile hali hazırda bulunan arıtma cihazlarının bakım ve kontrolleri, firmamız teknik servis elemanları tarafından yapılmaktadır.1 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Su Arıtma

Comments


bottom of page