Deniz Suyu Arıtma Sistemleri


Deniz Suyu Arıtma Sistemleri

Deniz su kaynaklarından güvenilir tatlı su kaynakları

Dünyanın su tüketim ihtiyacı, nüfus artışıyla birlikte, her 20 yılda ikiye katlanıyor. 2025 yılında ki su talebi kentsel kıyı şehirler deki nüfus artışları ve endüstriyel büyüme için gerekli su ihtiyacı kalıcı bölgesel kuraklık nedeniyle,çok daha fazla artacağı bekleniyor.

Tatlı su eksikliği ekonomik kalkınma azaltır ve yaşam standartlarını düşürür.

Optus Mühendislik kullandığı teknolojik ekipmanlarla dizayn ettiği sistemlerle ; Zorlu deniz suyundan ve tuzlu kaynaklarından bol tatlı su üretmek mümkün olmaktadır.

Sistemlerimiz yüksek kalite standartlarında müşteri ihtiyacına uygun kapasitelerde, proje imalat, taahhüt, montaj ve devreye alma hizmetleriyle birlikte sunmaktadır.

Deniz suyu Arıtma

Dünyada okyanuslar su arzının% 97’ni oluşturmaktadır. Deniz suyu ters osmoz (SWRO) membran teknolojisi kullanarak yeni bölgesel su kaynaklarının geliştirilmesi için uygun bir seçenek haline gelmiştir.

Deniz suyu tuzdan arındırma SWRO işletme ve bakım uzmanlığı ile SWRO ön keşif, SWRO tasarımı, SWRO membran temizleme teknikleri, enerji geri kazanım cihazları ve inşaat malzeme seçimi pratik uygulamalarda bilgi sahibi olmakla sektörün lider firmalara yaklaşmayı hedefliyor.

Deniz Suyu Ters Osmoz Sistemleri mevcut tatlı su kaynaklarının yetersiz kaldığı ve deniz suyu kullanımının gerekli olduğu durumlarda (gemiler, siteler, oteller, hastaneler, tat