ALKALİ SU


Alkali Suyun Önemi

Yaşlanmaya Son! Hastalıkları Yenebilirsiniz!

Dünyada insanların 120 yaşına kadar sağlıklı olarak yaşayıp, 70-80 yaşlarında çocuk sahibi oldukları 5 yerden birisi olan Orta Asyada Himalaya dağları eteklerindeki hunza suyunun özelliklerini ileri teknoloji ürünü ionizer su arıtma prosesleri ile üretmek artık mümkün!

Alkali ionize su, sağlıklı yaşam için hücrelerimizin gereksinim duyduğu ionize alkali mineralleri içeren mükemmel bir sudur.

Yeni bir su: Alkali ionize su arıtma, vücudunuzun suya olan ihtiyacını mükemmel derecede karşılayarak hücrelerinizin enerji üretiminin en yüksek seviyede olmasını sağlar, size güç ve dayanıklılık kazandırır.

Sudan daha hızlı: Vücudumuzda gerçekleşen kimyasal ve biyolojik olaylarda başrolü oynayan su, vücudumuzun %60 dan fazlasını, kanımızın ise en az %80 ini oluşturmaktadır.

İşte bu nedenle içtiğimiz suyun miktarı ve kalitesi son derece önemlidir.

Vücudumuzun fiziksel ve mental su ihtiyacını en hızlı ve en etkin şekilde karşılayabilecek niteliklere sahip olan su, alkali ionize su arıtma cihazından elde ettiğimiz sudur.

Genç kalın: İyonize su arıtma yeterli miktarda alkali ionize su içerek, (hidrate olarak) yaşlanmaya sebep olan zehirli artık maddeleri vücudumuzdan süpürüp atar, cildimizin ve vücudumuzun yaşlanmamasını yani anti aging'i gerçekleştirmiş oluruz.

Su, böbreklerimizin maksimum kapasitede çalışmasını sağlayarak, karaciğerimizin fazla yağ metabolize etmesini engelleyebilir böylece şişmanlamamızı engeller, kendimizi daha genç hissedebiliriz.