İçme Suyu Sistemleri

Ev Tipi Su Arıtma Cihazlarında 

30 Gün Ücretsiz Deneme Fırsatı! 

%99,99

Bakteri ve Virüslere karşı koruma

Prowater Ters ozmoz sistemi, sağlıklı içme suyu üretir ve sizi birinci sınıf şişelenmiş içme suyu kalitesine kesintisiz ulaşmanızı sağlar. İleri teknoloji membran filtresi toksik maddelere, ağır metallere, pestisitlere, bakterilere ve virüslere karşı uzun ömürlü bir kalkandır. Ve %99 oranına kadar arıtma verimliğine sahiptir.

Su Arıtma cihazı lavabonun altındaki boşluğun yarısı kadar yer kaplar, green teknoloji ile çalışır, su tasarrufu sağlar.  Şişelenmiş veya damacana su satın almaya kıyasla çok daha tasarruflu olup, yüksek kalitedeki  içme suyunuza zahmet çekmeden sürekli ulaşmanızı sağlar.

Prowater Su arıtma cihazı, yemek pişirme, bebek maması ve ev aletleri için yeterince  yumuşak, lezzetli ve alkali su üretir. Prowater Su Arıtma Cihazı sertlik tuzlarını sudan tamamen temizler, bu sayede kahve makinesi, su ısıtıcısı, ütü ve buharlı pişirici gibi ekipmanlarınızın daha uzun ömürlü ve dayanıklı olmasını sağlar.

Pro-D
Pro-D

Tezgah Altı Reverse Osmosis Sistem

Pro-Lüx
Pro-Lüx

Tezgah Altı Ters Osmoz İçme Suyu Cihazı

Pro-C
Pro-C

Açık Tip Ekonomik Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı

Su Yumuşatma Sistemleri

Ev aletlerinin ısıtma cihazlarında ki çökeltiler, fayanslarda ki renklenmeler, cam yüzeylerde ve sıhhi tesisatta meydana gelen lekeler kullanılan sert suların bir sonucudur.

Sert suların deformasyon etkilerine ek olarak, yüksek sertlik iyonu içeren suların insan sağlığı üzerinde olumsuz etkileri de vardır. Bu Problem temelde şehir şebeke sularının yeraltı ve yer üstü kaynaklı yapısından veya merkezi su arıtmanın kusurları ve eski teknolojilerin kullanımı olabilir.

 

Pro-Y 23
Pro-Y 23

Prowater su yumuşatma Sistemi Ev suyunun sertliğini azaltmak için kullanılır. İyon değiştirici reçine HCR-S / S (Dow, Dowex ™ tarafından üretilen katyon değişim reçinesi) filtre ortamı olarak kullanılır. Filtrasyon işlemi sırasında bir iyon değişim reaksiyonu gerçekleşir ve sertlik tuzlarının iyonları, güvenli su iyonları ile değiştirilir. Böylece evinizin her çeşmesinde yumuşak bir su akmaya başlar. Prowater yumuşatıcı, evde enerji tüketimini azaltır, ev aletlerinin verimliliğini artırır ve ar

Pro-Dublex
Pro-Dublex

Tam Otomatik Tandem Su Yumuşatma Cihazı

Pro-Eko
Pro-Eko

Ev aletlerinin ısıtma cihazlarında çökeltiler, fayanslarda renklenmeler, cam yüzeylerde ve sıhhi tesisat ve lekeler kullanılan sert suyun bir sonucudur. Ev aletlerinin durumu üzerindeki bozucu etkilerine ek olarak, yüksek sertlik iyonu içeriğinin insan sağlığı üzerinde olumsuz etkileri vardır. Bu temelde şehir şebeke sularının, sert kaynaklı yeraltı ve yer üstü suların yapısından veya merkezi su arıtmanın kusurları ve eski teknolojilerin kullanımı olabilir.

Filtrsayon Sistemleri

EVDE SULARIN FİLTRE EDİLMESİ

Yıllardır, sudan kir, tortu, pas, asılı madde ve diğer safsızlık düzeylerinin zararlarınız azaltmak için filtrasyon yapılmıştır. 

Zira Kaliteli ve sağlıklı bir su tüketimi sağlayabilmek için, her zaman sağlığımızı riske sokacak kirleticilerin sudan uzaklaştırılmasını bir ihtiyaç haline getirmiştir.  

Direkt olarak şebekeden evinize çekilen tesisatla sizlere sunulacak olan temel kullanım sularında yer alan katı maddelerin filtrelenmesini sağlanması şirketimizin 23 yılı aşkın uzmanlık alanıdır.

 

Pro-S UV
Pro-S UV

Prowater filtresi ile musluk ve artezyen suların arıtılması için uygunudur. Şebeke Suyunda bulunan Askıda katı maddeler, pas, tortu ve katı maddelerin süzülmesi, klor, renk, koku, bulanıklık ve kötü koku problemlerin giderilmesin de etkin çözümler sunmaktadır.

Pro-K 23
Pro-K 23

Günlük ev ihtiyaçları için filtre edilmiş su. Ev aletlerinin, tesisatların, boruların ve ana filtrenin korunması için ve filtre değişimi olmadan tasarruflu esnek çözümler sunuyoruz.

Pro-S UV
Pro-S UV

Suyun içinde bulunan askıda katı madde ve partiküllerin filtre edilmesi için tasarladık. 10,5 ve 1 mikrona boyutlarında kadar efektiftir.

Dezenfeksiyon Sistemleri

Pro Ox
Pro Ox

Ozon jeneratörü

Seko Klor Dozaj Pompası
Seko Klor Dozaj Pompası

Klor dezenfektan pompası