ENDÜSTRİ VE ÇEVRE

Alıcı ortamlar kirlendikçe

temiz suya olan erişim azalıyor.

 

Su, üretimin can damarıdır!.

 

HAKKIMIZDA

TECRÜBE

Prowater Mühendislik, genç, dinamik ve sektöre yeni bir bakış açısı kazandıracağına inanan kadrosuyla farklı nitelikte ki suların arıtılması ilişkin temel konularda 25 yılı aşkın hizmet vermektedir.

TEKNOLOJİ

 Prowater Mühendislik, tüm su arıtma uygulamalarında; kullanılan malzemelerden, komponent seçimlerine ve nihai ürün performansına kadar, tüm süreci kapsayan yenilikçi teknoloji anlayışına sahiptir.

TASARRUF

Prowater Mühendislik  ekonomik su arıtma çözümleri ve sürekli servis desteğiyle  müşterilerine önemli tasarruflar sağlamaktadır.

UYGULAMA

Kaliteli içme suyunuzu evinizin ve iş yerinizin her noktasına taşıyabiliyoruz. Gerek evsel gerek endüstriyel uygulamalarda, üretim performansını takip ederken, bakım masrafları makul düzeyde tutuyoruz.

Prowater Su Arıtma Teknolojileri 2000 senesinden bu yana, su arıtma ekipmanlarında ve proje hizmetlerinde en üstün kaliteyi,teknik servis hizmetleri ile bir arada sunmayı prensip edinmiştir. Şirketin üst düzeyde uzmanlık temsilcileri satış sonrası sürekli olarak sistemleri takip ederek üretim kalitesinin ve kapasitesinin devamlı arttırılmasına katkıda bulunurlar. Bu durum, kalitenin sürekli olarak artmasına rağmen masrafların makul düzeylere çekilmesini sağlar ve müşterileri memnuniyetini en üst düzeye taşır.  

KEŞİF VE ANALİZ

Ücretsiz  Danışmanlık Hizmetlerimizden faydalanın!

Temiz ve arıtılmış su, çeşitli endüstrilerdeki birçok işlem ve ürün için önemli bir yere sahiptir.  Prowater, imalat, enerji üretimi, elektronik, kimyasal ve cam gibi tüm sektörlere endüstriyel su arıtma çözümlerii sunmaktadır.

Endüstriyel su arıtma hizmetlerinde, su, üretimin can damarıdır ve kalitesi sayısız ürünün üretimini etkiler. Pahalı ekipmanın ömrünü uzatmak ve yatırım getirisini artırmak optimize etmek, su filtrasyonu ile kolaylaşabilir. Prowater, Endüstriyel su arıtma çözümlerinde uzmanlaşmış bir kuruluştur. Ve sizin için en iyi çözümü elde etmek için destek ve tavsiyelerde bulunur.

Footer5.png

HİZMETLERİMİZ

İÇME SUYU ÇÖZÜMLERİ

 

Temiz su kaynaklarının giderek azaldığı günümüz koşullarında, Prowater olarak en iyi kalitede sağlıklı içme suyuna evinizde ve işyerlerinizde kolaylıkla ulaşmanızı sağlıyoruz.

TÜM EV ÇÖZÜMLERİ

 

En iyi nitelikte su ihtiyacınızı en yüksek verimle sağlamak amacıyla tasarladığımız evsel su arıtma, filtrasyon ve yumuşatma sistemleri ile yaşam konforunuzu arttırıyoruz.

OTELLER VE TOPLU KONUTLAR

 

Müşterilerinize en iyi hizmetin temel gereksinimi olan kaliteli su ihtiyacınıza, etkili ve ekonomik çözümler getiriyoruz. Böylece müşterilerinizin sağlığı korunurken, bir yandan da, tasarruf etmenizi de sağlıyoruz 

KAFE, RESTORAN VE MUTFAK UYGULAMALARI

 

Prowater mutfaklarda kaliteli su üretiminizde, müşterilerinize sunduğunuz tüm içecek ve yiyeceklerin tadında, faydalı bir rol üstlenerek tüm gereksinimlerini karşılamak için etkili çözümler sunmaktadır.

İŞ YERİ VE OFİS ÇÖZÜMLERİ

 

Prowater Su Arıtma Sistemleri ile  en kaliteli içme suyunun tazeliği artık tek dokunuşla işyerinizde.

ENDÜSTRİYEL SU ARITMA HİZMETLERİ

 

Erişilebilir temiz su kaynakları azalıyor ve kirleniyor. Netilikli su, endüstrilerin can damarıdır ve ürün kalitesinin belirler

TEKNİK SERVİSİMİZ

Doğru ürün ve ekipman seçimleriniz için ücretsiz keşif ve yerinde danışmanlık hizmetlerimizle birlikte sunduğumuz tüm çözümler, "Prowater Garantisi" ve % 100 müşteri memnuniyetine bağlılığımızı içeren kapsamlı bir satış sonrası servis programı ile desteklenmektedir.

ÇAĞRI MERKEZİMİZ

Bakım - Arıza ve Tamir

Hizmetleri

Evsel - Endüstriyel Su arıtma Proje

Hizmetleri

Satış - Destek

Hizmetleri

REFERANSLAR

© 2023 by The Optus Mühendislik Su Arıtma Teknolojileri. Her hakkı saklıdır.  Prowater önceden bildirimde bulunmaksızın herhangi bir zamanda ürünlerde değişiklik ya da iyileştirme yapma hakkını saklı tutar.

  • Prowater / Facebook
  • Grey Twitter Icon